mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj108
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1039

We have: 10 guests, 2 bots online
Twój IP: 3.93.75.30
 , 
Dzisiaj jest: Wrz 17, 2019

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

Tytuł „Szkoły w ruchu” dla naszej szkoły!!!!!
niedziela, 28 września 2014 18:00
PDF Drukuj Email

b_100_0_16777215_0___images_stories_2014-2015_szkolawruchu.jpgJak wszyscy wiecie nasza szkoła, w minionym roku szkolnym, uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji „Ćwiczyć każdy może”, która była realizowana w ramach ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej „Roku szkoły w ruchu”. Akcja, w której uczestniczyło ponad 4 tysiące szkół i przedszkoli z całej Polski, promowała  aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia wśród dzieci i młodzieży. Nasz szkoła, jako jedyna w gminie, otrzymała zaszczytny tytuł „Szkoły w ruchu”. Cieszymy się bardzo i życzymy sobie nowych pomysłów i działań, bo przecież ruch to zdrowie. Więc biegajmy, grajmy, wędrujmy, pływajmy i zero zwolnień z w-f !

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information