mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj344
mod_vvisit_counterW tym tygodniu1760

We have: 7 guests, 1 bots online
Twój IP: 35.168.62.171
 , 
Dzisiaj jest: Paź 21, 2020

Reforma edukacji

Gabinety specjalistyczne

WOŚP

A więc „wyśpiewają swoje marzenia”!
czwartek, 20 października 2016 09:46
PDF Drukuj Email

model.jpg

 

W naszej szkole powstał chór, do którego należą nie tylko uczniowie naszej szkoły lecz także chętni  ze wszystkich szkół podstawowych i gimnazjów z gminy Józefów. Do występów młodzi wokaliści przygotowują się pod okiem specjalistów pani Anety Momot i pana Karola Gaja. Chór powstał w ramach projektu edukacyjnego "Wyśpiewajmy swoje marzenia" i otrzymał dofinansowanie z firmy MODEL z Biłgoraja. Autorką i koordynatorką projektu jest dyrektor szkoły Edyta Nieśpiał. Życzymy wszystkim miłej zabawy i śpiewającej realizacji marzeń.

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Aby dowiedzie sie wicej privacy policy.

Akceptujesz pliki cookies tej witryny

EU Cookie Directive Module Information